zapytaj eksperta

 

ważne telefony

 

 

 

 

 

 

 

Firma L&A Zarządzanie Nieruchomościami to firma świadcząca usługi w zakresie licencjonowanego, kompleksowego zarządzania nieruchomościami mieszkalnymi oraz komercyjnymi.

Od roku 2001 nasz profesjonalny, wciąż rozrastajacy się, perfekcyjnie przygotowany zespół dba o nieruchomości mieszkalno-użytkowe na terenie Piaseczna, Józefosławia, Mysiadła, Nowej Iwicznej, Góry Kalwarii oraz Konstancina-Jeziornej.

W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne metody administrowania aby sprawnie
i jak najbardziej efektywnie dbać o powierzone nam nieruchomości.

W skład naszego zespołu wchodzą licencjonowani zarządcy nieruchomości, administratorzy, prawnicy oraz specjaliści ds. obsługi finansowo-księgowej i ds. budownictwa. Pracujemy w oparciu o państwowa licencję nr 10673, nadaną przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Dokładamy wszelkich starań aby nasi Klienci czuli się pewnie i bezpiecznie.

Aktywnie pracujemy na nieruchomościach. Jesteśmy dostępni każdego dnia i otwarci na zgłaszane nam problemy. Staramy się aby dzięki naszej pracy zadbana nieruchomość była dla mieszkańców wymarzonym miejscem na ziemi. Z dumą zarządzamy powierzonymi nam nieruchomościami. Ich sukces na rynku to nasza misja. Chcemy być identyfikowani jako integralna część tego sukcesu.

Zapewniamy cykliczne i przejrzyste sprawozdania z naszej pracy. W każdym momencie Właściciele mają zagwarantowany bezkonfiktowy wgląd do dokumentacji nieruchomości i Wspólnoty Mieszkaniowej.

Jesteśmy firmą rodzinną o wysokiej dynamice rozwoju.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do współpracy.